Vestuvių planavimas – apie vestuvių planavimo paslaugą

Vestuvių planavimas - Vestuvių koordinavimas - Vestuvių konsultavimas

Vestuvių planavimas ir kodėl verta užsakyti šią paslaugą?

Niekam ne paslaptis, jog vestuvių planavimas gali būti itin daug laiko ir resursų naudojantis užsiėmimas. Kai kurie jaunavedžiai visgi nori nesirūpinti šventės niuansais, o leisti sau atsipalaiduoti ir leisti kokybišką laiką kartu savo meilės dieną. Vestuvių planuotojas nėra būtinas, tačiau, stipriai palengvinantis situaciją, specialistas. Juk apgalvoti reikia tiek daug visko – ceremonijos lokacija, svečių pasitikimas, baro bei maisto tiekimo sprendimai, vakaro programa, dekoracijos, renginio vedėjai, muzikantai ar didžėjai ir dar begalė kitų organizacinių klausimų…

Vestuvių planavimas dažnai užima ne vieną ar du mėnesius. Tai ne sprintas, o maratonas! Ypatingai gerai pagalvokite, kada rengsite savo vestuves. Jei visgi išsirinkote datą vasaros metu, turėkite omenyje, jog tai pats vestuvių sezono įkarštis ir gauti tam tikras paslaugas ar išsinuomoti norimą renginio vietą gali kilti problemų. Nedelskite ir imkitės svarbiausių veiksmų kuo anksčiau. Na, jei šis paraginimas Jums sukėlė šiek tiek baimės ar streso, tai ženklas, jog vestuvių planuotoja Jums būtų tikras išsigelbėjimas. Ji nutars, kurie renginio aspektai yra patys svarbiausi ir turėtų būti užtvirtinti nedelsiant.

ATWEDDING vestuvių planuotoja sustyguos vestuvių pasiruošimo darbus pagal jų svarbą, taip pasirūpindama pačiais svarbiausiais aspektais, kiek įmanoma greičiau. Ceremonijos bei šventės lokacijos, ir norimi muzikantai dažniausiai būna sprendžiami, kaip klausimas numeris vienas. Jau žinant tikslią renginio vietą, galima imtis kitų pasiruošimo darbų, tokių kaip vietos dekoravimas. Šventės stilistika, žinoma, pritaikoma pagal Jūsų norus, tačiau taip pat, verta atsižvelgti ir į dekoratorių, bei vestuvių planuotojų rekomendacijas. Turint suderintą renginio vietą, paruoštas dekoracijas ir numatytą tematiką, galima imtis gėrimų bei maisto tiekimo užduočių.

Šiek tiek daugiau pakalbėsime apie maistą bei gėrimus, nes tai yra labai didelė dalis svečio patirties, kurią jis atsimins visą gyvenimą. Nenusisekęs maistas ar neskanūs gėrimai gali apkartinti svečių nuotaiką labai greitai, todėl verta rinktis tik profesionalius maisto tiekėjus bei standartus atitinkančius barmenus. Vestuvių planavimas vien dėl to gali kelti didžiulį stresą – nes nežinote, kaip būti garantuotiems, jog pasirinksite tinkamą, profesionalų tiekėją. Vestuvių planuotoja bendradarbiauja su įvairiais maisto bei gėrimų tiekėjais, tad visuomet gali garantuoti už jų produktų kokybę.

Baro sprendimai – itin svarbūs. Gėrimais verta pasirūpinti ne tik vakarinės dalies metu, bet ir iš karto po ceremonijos. Ar esate girdėję tokį terminą, kaip šampano staliukas? Staliukus galima įrengi tiek viduje, tiek lauke, ypatingai gražus gestas iš karto po jaunavedžių vestuvių ceremonijos, svečiams turėti galimybę pakelti po taurę šalto, putojančio šampano. Vakarinėje dalyje ypatingai svarbus yra funkcionalus baras, bei tinkamas baro darbuotojų skaičius. Juk norite, kad Jūsų šeima bei draugai galėtų mėgautis gėrimais visą vakarą nieko nelaukdami.

Maisto sprendimai – dar vienas šventės akcentas, kurio ilgai nepamiršite nei Jūs, nei Jūsų svečiai. Priklausomai nuo vestuvių plano ir trukmės, būtina apgalvoti, kiek ir kokio maisto bei užkandžių paruošti, jog svečiai nesijaustų alkani. Be abejonės, svarbu ne tik tai. Svarbu, kad maistas būtų skanus, šviežias, tinkamas pagal šventės tipą ir lokaciją. Juk nepatieksite žuvies užkandžių vasaros karštyje. Maistas ir gėrimai, taipogi, turėtų derėti tarpusavyje. Profesionalūs šefai bei barmenai visuomet pateiks savo rekomendacijas, kuriuos gėrimus derinti su kokiais užkandžiais, pagrindiniais patiekalais arba desertais.

Atrakcijos Jums ir svečiams! Nepamirškime, jog šventė nesusideda tik iš valgymo ir gėrimo, būtina turėti šiokių tokių interaktyvių pramogų svečiams. Šiais laikais itin platus pramogų pasirinkimas. Galite išsinuomoti foto veidrodį, interaktyvią šampano sienelę, o galbūt užsakyti įspūdingus fejerverkus, šampano taurių piramidę ar ugnies šou?

Muzika – svarbiausias akcentas norimai atmosferai sukurti. Foninė muzika svečių pasitikimo ar vakarienės metu, o prasidedant vakaro programai nuostabu turėti ir šiek tiek gyvos muzikos. Vestuvių planavimas apima net ir tokius sprendimus, kaip „koks kūrinys turi groti svečiams valgant vakarienę“ ar „koks kūrinys turi groti patiekiant vestuvių tortą“. Kartais atrodo mažos detalės, tačiau jos itin svarbios. Vestuvių planuotojas arba vestuvių koordinatorius būtinai pasirūpins tuo, kad muzika grotų tolygiai ir kurtų malonią aplinką. Gyvos muzikos pasirodymai bei vakarinėje dalyje visus šokdinantis DJ – taip pat dalykai, kuriuos būtina apsvarstyti.

Vestuvių vedėjas – dar vienas Jūsų gyvenimą palengvinantis asmuo. Bijote, kad svečiai nuobodžiaus, neturės kuo užsiimti? Kad galbūt nepakankamai paruošėte atrakcijų? Tuomet pagalvokite apie vedėją savo šventei.

Na ir žinoma, dar begalė nepaminėtų dalykų, tokių, kaip vestuvių kvietimai, jaunavedžių pirmasis šokis, transporto bei logistikos klausimai ir pan. Kviečiame profesionaliai konsultacijai su ATWEDDING, kur aptarsime, kaip turi atrodyti Jūsų svajonių vestuvės, ir kaip mes drauge šią idėją įgyvendinsime.

Vestuvių planavimas, koordinavimas ir visokeriopa pagalba jaunavedžiams, trokštantiems atšokti pačias smagiausias vestuves! Susisiekime.

Norėdami užsakyti ATWEDDING vestuvių planavimo ir koordinavimo paslaugas savo šventei, parašykite mums – atweddinglt@gmail.com arba skambinkite telefonu +370 646 72727. Rašydami mums į el.paštą, parašykite daugiau informacijos apie Jūsų šventę, datą, vietą, kad galėtume greičiau įvertinti jūsų poreikius ir pasiūlyti geriausią variantą.