Vestuvių koordinavimas Vilniuje ir kodėl pasinaudoti šią paslaugą?

Vestuvių koordinavimas Vilniuje ir kodėl verta užsakyti šią paslaugą?

Vestuvių koordinavimas Vilniuje ir kodėl verta užsakyti šią paslaugą?

Tarp ATWEDDING paslaugų puikuojasi vestuvių koordinavimas Vilniuje. Kartais kyla klausimas, kuo gi skiriasi vestuvių koordinavimas nuo vestuvių planavimo? Vestuvių planavimas prasideda labai anksti, kartais net metai iki planuojamos šventės datos. Vestuvių koordinavimas pagrinde vykdomas šventės dieną. Žinoma, pasiruošimas tam kiek užtrunka, tad reikėtų aptarti savo lūkesčius iš anksto. Be abejo, galime pasiūlyti tiek planavimo, tiek koordinavimo paslaugas, kad viskuo būtų pasirūpinta šimtu procentu idealiai prieš, per ir po Jūsų vestuvių.

Vestuvių koordinatorė dažnai pakeičia renginio vedėją, dalinai atlieka jo funkciją. Renginio neveda, tačiau sustyguoja viską į savo vietas. Ne visi jaunavedžiai nori savo vestuvėse vedėjo, jo vedamų žaidimų, bet tuo pačiu nenori, kad svečiai būtų pasimetę, nežinotų ką veikti ar nuobodžiautų. Tokiu atveju, vestuvių koordinatorė gali pasirūpinti, jog visos šventės veiklos ir atrakcijos būtų sudėliotos taip, kad svečiai visuomet būtų užimti. Būna, kad svečiams kyla įvairių klausimų, tačiau jiems nepatogu trukdyti jaunuosius, tad itin svarbu turėti žmogų, kuris būtinai atsakys svečiams į jų rūpimus klausimus.

Žinoma, nė vienas renginys nepraeina be tam tikrų problemų. Mažesnių ar didesnių – jų visuomet gali pasitaikyti, ypač jei šventė itin didelė, daug kviestinių svečių bei didelis kiekis atrakcijų. Vestuvių koordinavimas padeda tas problemas paversti nepastebimomis, greitai jas užglaistyti. Jaunavedžiai gali mėgautis savo švente negalvodami apie organizacinius klausimus.

Vestuvių koordinavimas Vilniuje

Vestuvių koordinavimas Vilniuje

Vestuvių koordinatorė, galima sakyti, dešinioji jaunosios ir jaunojo ranka. Visuomet bus šalia, atsakys į visus kilusius klausimus, padės išspręsti kilusius nesklandumus, pasirūpins, jog šventės dienotvarkė eitų taktas į taktą. Jums nereikės tiesiogiai bendrauti su keletu skirtingų paslaugų ar prekių tiekėjų, visu tuo pasirūpins Jūsų renginio pagalbininkė.

Kokius darbus šventės dieną atlieka vestuves koordinuojantis asmuo? Pasirūpina, jog atvykę svečiai žinotų, kur jiems eiti, kur yra jų paskirtos sėdimosios vietos. Pasitinka visus į renginį pakviestus paslaugų tiekėjus, atlikėjus, suderina jų darbo vietą, darbo ar pasirodymo laiką. Garantuoja, kad lokacijos dekoravimas būtų atliktas laiku, maistas pasiektų šventę kokybiškas ir šviežias, o baras dirbtų sklandžiai. Taip pat, atlieka visas kitas jaunųjų pavestas užduotis, komunikuoja jaunųjų vardu su paslaugų tiekėjais. Kitaip tariant – vestuvių koordinatorė yra jaunavedžių balsas ir rankos, kai tuo tarpu šie smagiai leidžia laiką draugų ir šeimos apsuptyje.

Jei šventė ypatingai didelė ar su netikėtais vingiais, neretai siūloma jaunavedžiams, o kartais ir jų tėvams, susitikti finaliniam aptarimui. Kuomet dar kartą apkalbamos visos detalės, dienotvarkė, patvirtinamas šventės planas. Kartais gali būti reikalinga ir šiokia tokia generalinė repeticija, kuri organizuojama arba šventės dieną, arba sutariama prieš.

Neretai, vestuvių koordinavimas Vilniuje apima ir ryšius su fotografais, videografais. Vestuvių koordinatorė, žinodama svarbiausius šventės akcentus, numatydama pačius įsimintiniausius momentus, gali iš anksto sutarti ir suderinti su renginį įamžinančiais profesionalais, kada tikėtis ypatingo momento, kurį būtina užfiksuoti. Duoti ženklą, prieš kiekvieną svarbų įvykį, pasirodymą ir pan.

Vestuvių koordinavimas labai dažnai žengia kartu su vestuvių planavimu. Turint tiek planuotoją, tiek koordinatorių, galite būti garantuoti dėl užsakytų paslaugų bei maisto ar gėrimų tiekėjų kokybės. Planuotojai dirba kartu su koordinatoriais, tad visa informacija yra perduodama tolygiai, jauniesiems nereikia patiems pasakoti koordinatoriui, kokias paslaugas yra užsakę. Šventė dažniausiai praeina žymiai sklandžiau, kai ties ja dirba partneriai, bendradarbiaujantys tarpusavyje. Tokiu atveju, visas aptarnaujantis personalas žino vieni kitus, puikiai komunikuoja, gali vieni kitais pasikliauti. Sujungus bendradarbiaujančius vestuvių organizatorius su baro paslaugomis, restoranais, bei renginių vedėjais, muzikantais – šis profesionalų tinklas padarys Jūsų šventę nepamirštama.

Jeigu Jus domina vestuvių koordinavimas Vilniuje, apgalvokite, kiek laiko truks Jūsų šventė. Ar norėtumėte koordinuotos tiek ceremonijos, tiek vakarinės dalies, ar tik vienos iš šių? Dažniausiai, šiai paslaugai taikomas valandinis mokestis, išskirtiniams projektams gali būti skaičiuojamas kitaip. Žinodami, kokios trukmės bus Jūsų renginys, kiek skirtingų šventės akcentų esate suplanavę, galite kreiptis į vestuvių koordinatorę. Turint bent šiokią tokią informaciją, galėsime pateikti preliminarų planą bei įkainius.

Vestuvių koordinavimas Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose ir visokeriopa pagalba jaunavedžiams, trokštantiems atšokti pačias smagiausias vestuves be streso! Susisiekime.

Norėdami užsakyti ATWEDDING vestuvių planavimo ir koordinavimo paslaugas savo šventei, parašykite mums – atweddinglt@gmail.com arba skambinkite telefonu +370 646 72727. Rašydami mums į el.paštą, parašykite daugiau informacijos apie Jūsų šventę, datą, vietą, kad galėtume greičiau įvertinti jūsų poreikius ir pasiūlyti geriausią variantą.